Dzisiaj jest piątek, 09.12.22, imieniny: Delfina, Leokadii

Wiedzieć więcej

Majątek za wolność

Autor: Ewa Inn, data dodania: 19-10-2009 Majątek za wolność

Rozwód nie należy do najprzyjemniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wielka miłość, wierność, plany na przyszłość – to już przestaje być istotne na rozprawie rozwodowej. Tam najważniejsze jest ustalenie winy, wysokości alimentów, praw do odwiedzin dzieci. Niebagatelną sprawą jest też podział majątku, a gdy jego wartość szacowana jest na grube miliony, wtedy zaczyna się prawdziwa wojna między małżonkami.

» więcej...

Oziębłość nie jedno ma imię

Autor: Ewa Inn, data dodania: 06-10-2009 Oziębłość nie jedno ma imię

Seksualność jest wrodzoną funkcją ludzkiego organizmu, nabiera różnych kształtów w zależności od naszego wieku, doświadczenia życiowego, osobowości, światopoglądu. Jest w nas, czy nam się to podoba czy nie. Zazwyczaj jednak się podoba. Pożądamy i chcemy być pożądane. Seks, wbrew pozorom, jest bardzo ważny w związku dwojga ludzi, spaja go, tworzy silne więzi, a niepowodzenia w tej sferze mogą prowadzić do rozpadu związku.

» więcej...

Swingerzy - seksualne podziemie

Autor: Ewa Inn, data dodania: 18-09-2009 Swingerzy - seksualne podziemie

Dyskretnie i konsekwentnie wślizguje się do polskiego łoża. Jak każdy zakazany owoc wzbudza szczególne emocje. Jednych fascynuje, innych odraża. Swinger – mroczne wynaturzenie czy poszukiwanie szczęścia?

» więcej...

Drogie Panie, nadchodzi "tacierzyński"

Autor: Ewa Inn, data dodania: 05-09-2009 Drogie Panie, nadchodzi

Dzięki zrodzonej w wielkich bólach w ubiegłym roku „ustawie prorodzinnej”, świeżo upieczeni ojcowie nabędą już wkrótce prawa do przysługującego im bezpośrednio urlopu ojcowskiego. To jednak wciąż kropla w morzu ojcowskich potrzeb.

» więcej...

Pocałunek Depresji

Autor: Ewa Inn, data dodania: 23-08-2009 Pocałunek Depresji

O depresji mówi się dużo, przestaje ona być tematem tabu. To jednak nie wystarcza, skoro wciąż bagatelizowana lub uznawana za chorobę wstydliwą, nadal znajduje się w czołówce światowych problemów zdrowotnych.

» więcej...

Uwaga: zły Troll!

Autor: Ewa Inn, data dodania: 23-08-2009 Uwaga: zły Troll!

Dziś do Internetu dostęp ma praktycznie każdy. Przyczyny, dla których ludzie goszczą na forach lub czatach są nie do zliczenia. Wypada mieć nadzieję, że najczęściej jest to chęć porozmawiania z innymi internautami, wyrażenia swoich opinii lub beztroskiej zabawy za pomocą słowa pisanego.

» więcej...