Dzisiaj jest czwartek, 29.02.24, imieniny: Lutosławy, Romana

Z pazurem

Krajowy Spis SolarmanĂłw i inne Spisy Cudaki

Autor: Ewa Inn, data dodania: 29-11-2009 Krajowy Spis SolarmanĂłw i inne Spisy Cudaki

Niejaki Andzel Waldemar, poseł bliĹźej mi nieznany, postanowił pomóc polskim solarmanom, którzy niechybnie w przyszłości na raka zachorują. Nie znam człowieka, więc go w Google wrzuciłam. Zerkam na zdjęcie – bladziutki. Skoro więc chłopino UV promieni unikasz, to co Cię tak jaśnie oświeciło?

» więcej...

Ten Sejm należałoby przewietrzyć, a posłów rozsadzić!

Autor: Ewa Inn, data dodania: 27-10-2009 Ten Sejm należałoby przewietrzyć, a posłów rozsadzić!

Nie posłużę się kilofami, którymi wymachują protestujący górnicy, nie będę palić opon, niczym protestujący stoczniowcy, nie rozbiję namiotu wzorem zdesperowanych pielęgniarek. Narzędziem mojego protestu jest pióro.

» więcej...

Fiskus opodatkuje dobroć serca i odruchy człowieczeństwa

Autor: Ewa Inn, data dodania: 14-09-2009 Fiskus opodatkuje dobroć serca i odruchy człowieczeństwa

Urzędnicy na usługach Wiecznie Głodnego Fiskusa chyba nigdy nie przestaną zaskakiwać społeczeństwo absurdalnymi pomysłami. Męczą nas i dręczą, uderzając mniej lub bardziej boleśnie w kieszenie szarych obywateli. Gdzie leży granica urzędniczej przyzwoitości i zdrowego rozsądku?

» więcej...

Czy ząb czasu kąsa boleśnie?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 11-09-2009 Czy ząb czasu kąsa boleśnie?

Znane jest wszystkim powiedzenie "młodość nie wieczność”, ale wydaje się, Ĺźe jego sens jest w stanie pojąć dopiero ta kobieta, która z młodością zaczyna się Ĺźegnać. PoĹźegnanie to nie zawsze przychodzi łatwo. I to nawet nie z powodu braku akceptacji własnej lecz otoczenia.

» więcej...

Niemcy poznali gniew BoĹźy?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 26-03-2009 Niemcy poznali gniew BoĹźy?

"Polecono” mi lekturę artykułu, wyjaśniającego przyczynę mordu w Winnenden, który niedawno wstrząsnął światem. Przeczytałam, przemyślałam, osłupiałam.

» więcej...