Dzisiaj jest sobota, 23.09.23, imieniny: Bogusława, Liberata

Z pazurem

Syrop Tulleo utuli dziecko do snu i uzależni?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 15-01-2015 Syrop Tulleo utuli dziecko do snu i uzależni?

Mnogość sulpelentów diety przyprawia o zawrót głowy. Wmawia się nam, że jesteśmy chorzy lub niebawem będziemy już chyba na wszystko. Musimy więc szybko działać lub przeciwdziałać. Impotencja, zakwaszenie czy też zwyczajne przeżeranie się – na wszystko łykajmy prochy! Śmieję się już z większości reklam aptecznych produktów, ale jedna z nich powoduje u mnie przeciwne emocje – złość i niedowierzanie!

» więcej...

O tym jak faceci metro zmienili się w metro-drwali

Autor: Ewa Inn, data dodania: 15-12-2014 O tym jak faceci metro zmienili się w metro-drwali

Lumberseksualny – ostatni krzyk mody męskiej, nadejście którego obwieściły chóralnie wszystkie media. Drwal, to styl, który spadł na polskiego faceta jak grom z jasnego nieba. Ktoś pstryknął palcem i pierdut, modni faceci jak jeden mąż zapuszczają brody i lecą do sklepu z odzieżą roboczą po kraciaste koszule.

» więcej...

Zientarski story, czyli zadośćuczynienie po polsku

Autor: Ewa Inn, data dodania: 10-01-2013 Zientarski story, czyli zadośćuczynienie po polsku

Maciej Zientarski spokoju długo jeszcze nie zazna. Przynajmniej medialnego. Próbuje wrócić do „normalności”, ale czy można w pełni ją osiągnąć, gdy robi się wszystko, aby ze sprawiedliwości nie stała się zadość?

» więcej...

Smutnych Świąt i... niech Was wszystkich szlag trafi!

Autor: Ewa Inn, data dodania: 20-12-2012 Smutnych Świąt i... niech Was wszystkich szlag trafi!

Przedświąteczna gorączka, radosne zakupy, potajemne pakowanie prezentów, pieczenie pierników, które muszą zmięknąć do Świąt – wielka euforia ogarnia każdego. Prawie każdego.

» więcej...

Państwowe pogrzeby dla "elity" politycznej?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 11-08-2011 Państwowe pogrzeby dla

Niedawno obiegła media informacja o tragicznej śmierci polityka trochę już zapomnianego, który ze sceny politycznej został zniesiony na tarczy, człowieka, oskarżanego o wiele niegodziwości, ex wicepremiera, który nie wniósł niczego do politycznego świata, prócz szokująco niskich standardów.

» więcej...

Towarzyszka Podróży Prezesa, czyli przez rozporek do biznesu

Autor: Ewa Inn, data dodania: 02-04-2011 Towarzyszka Podróży Prezesa, czyli przez rozporek do biznesu

Trafiłam dziś na ogłoszenie o pracę w znanym serwisie ogłoszeniowym. Trudno mi nawet określić co czułam, gdy skończyłam je czytać. To była mieszanka zaciekawienia, rozbawienia, konsternacji, zażenowania a może i sprzeciwu.

» więcej...

Fundacja 10 kwietnia - podział sierot na lepsze i gorsze?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 22-04-2010 Fundacja 10 kwietnia - podział sierot na lepsze i gorsze?

Tragedia smoleńska bez wątpienia wstrząsnęła Polakami. Mało kto nie uronił łzy na wieść o śmierci tylu istnień. Czujemy również żal, gdy zdajemy sobie sprawę, ile rodzin straciło swoich najbliższych, ile dzieci pozostało osieroconych. Jednak to nie są jedyne sieroty w kraju.

» więcej...

Ciąża to nie choroba?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 15-03-2010 Ciąża to nie choroba?

Można normalnie funkcjonować z brzuchem po samą brodę aż do dnia porodu, można też wylegiwać się z nogami do góry od dnia, gdy tylko lekarz potwierdzi ciążę. Nikogo nie dziwi, że spora część kobiet wybiera drugą opcję, skoro ma taką możliwość, natomiast dziwi biczowanie pracodawców, którzy okazują niechęć do ciężarnych pracownic.

» więcej...

Na kolana psie!

Autor: Ewa Inn, data dodania: 04-03-2010 Na kolana psie!

Premier Tusk wybudował sobie Orliki i biega w krótkich spodenkach po boisku z kumplami, bawiąc się w beztroskiego chłopca, a chłopcy, którzy powinni beztrosko bawić się na Orlikach, chowają za pazuchy noże i bawią się w gangsterkę.

» więcej...

Ilona Felicjańska i pijacki wybryk, co to niby każdemu zdarzyć się może

Autor: Ewa Inn, data dodania: 25-02-2010 Ilona Felicjańska i pijacki wybryk, co to niby każdemu zdarzyć się może

Dziś w mediach głośno o niej nie z powodu nagrody Ecco Walk In Style, którą niedawno otrzymała, czy też Fundacji Niezapominajka, na rzecz której działa z powodzeniem. Dziś wszystkie tabloidy mają używanie z powodu stłuczki, której celebrytka była sprawczynią.

» więcej...