Dzisiaj jest sobota, 23.09.23, imieniny: Bogusława, Liberata

Ot, Życie

Kilka przedświątecznych rad dla naszych mężczyzn

Autor: Ewa Inn, data dodania: 17-12-2011 Kilka przedświątecznych rad dla naszych mężczyzn

Drodzy Panowie, czujecie już przedświąteczną gorączkę? Im bliżej Bożego Narodzenia, tym więcej od się was wymaga? Niestety lub stety, święta musicie przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza, czyli również z przedświątecznymi przygotowaniami.

» więcej...

Z miłości do Harleya

Autor: Ewa Inn, data dodania: 05-03-2011 Z miłości do Harleya

Nie mogą doczekać się chwili, gdy znów zrzucą z siebie codzienne ubrania, często eleganckie garnitury, garsonki, a nawet sutanny. Ubierają skórzane kurtki i wysokie buty, zakładają kaski, pod szyjami zawiązują chusty. Gotowi są na kolejną randkę z ich wielką miłością, która na imię ma Harley.

» więcej...

Bo we mnie jest seks

Autor: Ewa Inn, data dodania: 11-03-2010 Bo we mnie jest seks

"Bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz" śpiewa Grzegorz Markowski. Wyrażać swoje pragnienia – to nie lada umiejętność. Czy jesteśmy w jej posiadaniu? Co znaczy dla nas seks? Czy potrafimy o nim mówić? Temat, mimo że stary jak świat, to wciąż wstydliwy. Dlaczego?

» więcej...

Dzień Mężczyzn, czyli jak podzielić szowinistyczny tort

Autor: Ewa Inn, data dodania: 10-03-2010 Dzień Mężczyzn, czyli jak podzielić szowinistyczny tort

Coraz częściej można spotkać się z zarzutem, że w skutek szaleńczej i jakże skutecznej, wbrew pozorom, pogoni kobiet za równouprawnieniem, mężczyźni mają coraz mniej praw i spotykają się z przejawami jawnej dyskryminacji. Poczynając od  praw ojca, poprzez urlop tacierzyński, a skończywszy na dbałości o zdrowie mężczyzny - to wszystko składa się na smutny obraz płci dyskryminowanej. 

» więcej...

Najcenniejszy dar na Dzień Kobiet

Autor: Ewa Inn, data dodania: 08-03-2010 Najcenniejszy dar na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet – czasem wyśmiewany, na ogół jednak wciąż obchodzony. Panie w tym dniu otaczane są życzliwością, czekają na życzenia, symboliczne kwiecie. Jednak nie wszystkie kobiety mogą w tym dniu uśmiechać się beztrosko i przyjmować radośnie prezenty, skoro nie ma wśród nich najważniejszego.

» więcej...

Galerianki - nowy styl życia czy stara jak świat prostytucja?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 25-09-2009 Galerianki - nowy styl życia czy stara jak świat prostytucja?

Wyrosła nam nowa generacja nastoletnich prostytutek, które zarzucają sieci na klientów w handlowych pasażach. Galerie – cóż za praktyczny wynalazek. Można w nich załatwić już wszystko!

» więcej...

Czy nawigacja jest kobietą?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 17-09-2009 Czy nawigacja jest kobietą?

„Gdzie ja jestem? Zgubiłam się? Pomyliły mi się drogi? Źle zjechałam? Którędy teraz?" Czy to jeden raz zadawałyśmy sobie takie pytania jadąc jakąś dziwną drogą? Czy rzadkością są sytuacje, kiedy wychodzimy ze sklepu w pasażu handlowym i nie jesteśmy pewne, w którym pójść kierunku? Drogie Panie, wytłumaczenie jest jedno.

» więcej...

Gdzie ci mężczyźni, czyli nowe oblicze „płci brzydszej”

Autor: Ewa Inn, data dodania: 23-08-2009 Gdzie ci mężczyźni, czyli nowe oblicze „płci brzydszej”

Kult młodości i ciała oraz nowa pozycja mężczyzny w społeczeństwie sprawiają, że przywiązuje on coraz większą wagę do swojego wyglądu. Jednak zmiana współczesnego mężczyzny nie polega wyłącznie na skupianiu się wokół swojej cielesności ale również na przewartościowaniu priorytetów życiowych.

» więcej...

Bez wybaczenia?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 27-12-2008 Bez wybaczenia?

Czy w życiu wszystko jest jedynie czarne lub białe? Niebo lub piekło? Świętość lub grzech? Szlachetność lub podłość? Chwała lub hańba? Bez wybaczenia i zrozumienia dla tych, którzy błądzą?

» więcej...