Dzisiaj jest czwartek, 29.02.24, imieniny: Lutosławy, Romana

Wiedzieć więcej

Czy jesteśmy gotowi na psa?

Autor: Ewa Inn, data dodania: 10-05-2016 Czy jesteśmy gotowi na psa?

Zakup szczeniaka, przygarnięcie bezpańskiego psiaka lub adopcja zwierzaka ze schroniska – bez względu na to, skąd trafi do nas czworonoĹźny pupil, warto przed podjęciem decyzji zastanowić się czy jesteśmy gotowi na to, aby w naszym domu pies zagościł na stałe.

» więcej...

Potrawy, których powinniśmy się wystrzegać

Autor: Ewa Inn, data dodania: 22-11-2014 Potrawy, których powinniśmy się wystrzegać

Jedni jedzą, Ĺźeby Ĺźyć, inni Ĺźyją, Ĺźeby jeść. I jedni i drudzy mogą spoĹźywać zarówno zdrową, cenną dla organizmu Ĺźywność, jak i szkodliwą o niskich wartościach odĹźywczych, z dużą ilością niepożądanych składników i nadprogramowych kalorii.

» więcej...

Suczka Zoe robi furorę w internecie!

Autor: Ewa Inn, data dodania: 20-04-2013 Suczka Zoe robi furorę w internecie!

Gdyby przyznawano Oskary w kategorii zwierzęcej, ten film miałaby spore szanse na zgarnięcie statuetki. Poznajmy trzy twórczynie kilkuminutowego filmu, który do dziś obejrzało ponad pół miliona internautów.

» więcej...

Rzecz o pewnym Walentym i święcie jego

Autor: Ewa Inn, data dodania: 14-02-2012 Rzecz o pewnym Walentym i święcie jego

Czy kochamy czy nie, czy szukamy czy nie, czy wierzymy czy nie – moĹźe warto, chociaĹź dziś, pomyśleć o Świętym Walentym, który poświęcił Ĺźycie w obronie miłości - miłości nie mającej nic wspólnego z walentynkowymi gadĹźetami i komercyjnym chłamem. Nawet jeśli to tylko legenda.

» więcej...

Sterylizacja po polsku

Autor: Ewa Inn, data dodania: 31-01-2011 Sterylizacja po polsku

Sterylizacja będąca metodą antykoncepcyjną akceptowaną przez Światową Organizację Zdrowia, uznana jest za bardzo bezpieczną, a jej skuteczność sięga 100%. Stosowana na świecie od wielu lat, obecnie wykonywana jest w ponad siedemdziesięciu krajach. Kwestia sterylizacji kobiet i mężczyzn przestaje malować się w róĹźowych barwach, gdy zajrzymy na polskie podwórko.

» więcej...

Maria - portret Pierwszej Damy żałobnym piórem nakreślony

Autor: Ewa Inn, data dodania: 12-04-2010 Maria - portret Pierwszej Damy żałobnym piórem nakreślony

Maria Kaczyńska 10 kwietnia 2010 podzieliła tragiczny los pasaĹźerów TU-154. Polacy pogrążając się w Ĺźałobie po tych, którzy zginęli na rosyjskiej ziemi, opłakują równieĹź śmierć Pierwszej Damy. Śmierć, która często otwiera nam oczy, pozwalając w pełni docenić zmarłą osobę dopiero po jej odejściu.

» więcej...

Julia Tymoszenko - wielka przegrana

Autor: Ewa Inn, data dodania: 08-02-2010 Julia Tymoszenko - wielka przegrana

Inteligentna, wpływowa, odwaĹźna, ambitna, charyzmatyczna, konsekwentna a w dodatku piękna. Od lat związana z polityką, w której wszystkie te przymioty działają na jej korzyść, pomagając w zdobywaniu najwyĹźszych stanowisk w państwie.

» więcej...

Wydarzenia roku 2009

Autor: Ewa Inn, data dodania: 30-12-2009 Wydarzenia roku 2009

Ostatnie dni grudnia to czas podsumowań i prób wyłonienia najistotniejszych wydarzeń mijającego roku. Przypomnijmy więc, czym nas uraczył w kraju i na świecie dobiegający końca 2009 rok.

» więcej...

Dżentelmeni na ścianie po raz czwarty

Autor: Ewa Inn, data dodania: 14-12-2009 Dżentelmeni na ścianie po raz czwarty

To juĹź czwarta edycja kalendarza "DĹźentelmeni", która kolejny raz uruchamia akcję charytatywną, dzięki której zostaną zebrane środki na kupno butów dla najuboĹźszych dzieci.

» więcej...

Jesień lubi... kalorie

Autor: Ewa Inn, data dodania: 20-10-2009 Jesień lubi... kalorie

Okres jesienny to czas, gdy skutecznie zaczynamy pracować nad zdobyciem kilku zbędnych kilogramów. Na przełomie jesieni i zimy Polak statystycznie przybiera na wadze około 3 kilogramów. O ile tyje się przyjemnie, bo któĹź nie lubi jeść, o tyle z wielkim trudem gubi się niepotrzebne sadełko, gdy dociera do nas świadomość nadchodzącej wiosny.

» więcej...